2-onder-1-kapwoning Deventerstraat 294 2 Apeldoorn

Deventerstraat 294 2, 7321 DC Apeldoorn

95 m² Bouwjaar 1935 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Deventerstraat 294 2 is een 2-onder-1-kapwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 95 m², een perceel van 216 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €411.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
95 m²
Perceeloppervlakte
216 m²
Inhoud
336 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€350.000 tot €400.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Deventerstraat 294 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Deventerstraat 294 2

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
124.47 kWh/m²
Primaire fossiele energie
158.53 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.8%
CO₂-emissie
27.38 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2205 Inwoners
935 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
921 Woningvoorraad
€411.000 Gem. woningwaarde Osseveld-West
73% Koopwoningen
4.192 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Deventerstraat 294 2

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Deventerstraat 294 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Deventerstraat 294 2?

De prijsindicatie voor Deventerstraat 294 2 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Osseveld-West is €411.000. Dat komt neer op circa €4.326 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Deventerstraat 294 2 zich tot de wijk Osseveld-West?

Deventerstraat 294 2 is een 2-onder-1-kapwoning van 95 m² in de wijk Osseveld-West. De buurt telt 921 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.192 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Deventerstraat 294 2?

Deventerstraat 294 2 is een 2-onder-1-kapwoning in Osseveld-West, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Deventerstraat 294 2 vergeleken met de buurt?

Deventerstraat 294 2 heeft 95 m² woonoppervlakte en 336 m³ inhoud. Het perceel is 216 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Osseveld-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €411.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Deventerstraat 294 2 en wat betekent dat?

Deventerstraat 294 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-06-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.38 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Deventerstraat 294 2?

Deventerstraat 294 2 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Osseveld-West?

De wijk Osseveld-West in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €411.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Osseveld-West?