Vrijstaande woning Deventerstraat 90 Apeldoorn

Deventerstraat 90, 7321 CB Apeldoorn

174 m² Bouwjaar 1927 5 kamers 4 slaapkamers Label F

Deventerstraat 90 is een vrijstaande woning in Apeldoorn, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m², een perceel van 376 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €402.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
174 m²
Perceeloppervlakte
376 m²
Inhoud
740 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€435.000 tot €535.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_busy_road, in_center, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Deventerstraat 90

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Deventerstraat 90

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
257.56 kWh/m²
Primaire fossiele energie
357.01 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
66.36 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

4025 Inwoners
1970 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1739 Woningvoorraad
€402.000 Gem. woningwaarde Welgelegen
77% Koopwoningen
5.681 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Deventerstraat 90

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Deventerstraat 90

Wat is de geschatte woningwaarde van Deventerstraat 90?

De prijsindicatie voor Deventerstraat 90 ligt rond €435.000 tot €535.000. De gemiddelde woningwaarde in Welgelegen is €402.000. Dat komt neer op circa €2.310 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Deventerstraat 90 zich tot de wijk Welgelegen?

Deventerstraat 90 is een vrijstaande woning van 174 m² in de wijk Welgelegen. De buurt telt 1.739 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.681 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Deventerstraat 90?

Deventerstraat 90 is een vrijstaande woning in Welgelegen, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Deventerstraat 90 vergeleken met de buurt?

Deventerstraat 90 heeft 174 m² woonoppervlakte en 740 m³ inhoud. Het perceel is 376 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Welgelegen ligt de gemiddelde woningwaarde op €402.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Deventerstraat 90 en wat betekent dat?

Deventerstraat 90 heeft energielabel F. Geldig tot 2034-07-05. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 66.36 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Deventerstraat 90?

Deventerstraat 90 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Welgelegen?

De wijk Welgelegen in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.025 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €402.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Welgelegen?

Vanuit Deventerstraat 90 in Welgelegen bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.8 km.