Geschakelde woning Klein Oosterwijk 11 Apeldoorn

Klein Oosterwijk 11, 7316 NH Apeldoorn

214 m² Bouwjaar 2003 7 kamers 5 slaapkamers Label A

Klein Oosterwijk 11 is een geschakelde woning in Apeldoorn, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 214 m², een perceel van 415 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €504.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
214 m²
Perceeloppervlakte
415 m²
Inhoud
665 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€680.000 tot €780.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Klein Oosterwijk 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Klein Oosterwijk 11

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
97.48 kWh/m²
Primaire fossiele energie
148.8 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
8.1%
CO₂-emissie
29.06 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

830 Inwoners
330 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
313 Woningvoorraad
€504.000 Gem. woningwaarde Hommelbrink
79% Koopwoningen
1.737 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Klein Oosterwijk 11

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Klein Oosterwijk 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Klein Oosterwijk 11?

De prijsindicatie voor Klein Oosterwijk 11 ligt rond €680.000 tot €780.000. De gemiddelde woningwaarde in Hommelbrink is €504.000. Dat komt neer op circa €2.355 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Klein Oosterwijk 11 zich tot de wijk Hommelbrink?

Klein Oosterwijk 11 is een geschakelde woning van 214 m² in de wijk Hommelbrink. De buurt telt 313 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.737 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Klein Oosterwijk 11?

Klein Oosterwijk 11 is een geschakelde woning in Hommelbrink, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Klein Oosterwijk 11 vergeleken met de buurt?

Klein Oosterwijk 11 heeft 214 m² woonoppervlakte en 665 m³ inhoud. Het perceel is 415 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Hommelbrink ligt de gemiddelde woningwaarde op €504.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Klein Oosterwijk 11 en wat betekent dat?

Klein Oosterwijk 11 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-08-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.06 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Klein Oosterwijk 11?

Klein Oosterwijk 11 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hommelbrink?

De wijk Hommelbrink in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €504.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hommelbrink?

Vanuit Klein Oosterwijk 11 in Hommelbrink bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 2.8 km.