Herenhuis, vrijstaande woning Zwolseweg 234 Apeldoorn

Zwolseweg 234, 7315 GR Apeldoorn

215 m² Bouwjaar 2003 10 kamers 8 slaapkamers Label B

Zwolseweg 234 is een herenhuis, vrijstaande woning in Apeldoorn, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 215 m², een perceel van 550 m² en 10 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €504.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
215 m²
Perceeloppervlakte
550 m²
Inhoud
550 m³
Kamers
10
Slaapkamers
8
Badkamers
12
Indicatie vraagprijs
€935.000 tot €1.035.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en kunststof
Ligging
In bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Zwolseweg 234

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zwolseweg 234

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
110.32 kWh/m²
Primaire fossiele energie
169.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.94 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

830 Inwoners
330 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
313 Woningvoorraad
€504.000 Gem. woningwaarde Hommelbrink
79% Koopwoningen
1.737 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zwolseweg 234

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Zwolseweg 234

Wat is de geschatte woningwaarde van Zwolseweg 234?

De prijsindicatie voor Zwolseweg 234 ligt rond €935.000 tot €1.035.000. De gemiddelde woningwaarde in Hommelbrink is €504.000. Dat komt neer op circa €2.344 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zwolseweg 234 zich tot de wijk Hommelbrink?

Zwolseweg 234 is een herenhuis, vrijstaande woning van 215 m² in de wijk Hommelbrink. De buurt telt 313 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.737 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zwolseweg 234?

Zwolseweg 234 is een herenhuis, vrijstaande woning in Hommelbrink, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Zwolseweg 234 vergeleken met de buurt?

Zwolseweg 234 heeft 215 m² woonoppervlakte en 550 m³ inhoud. Het perceel is 550 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Hommelbrink ligt de gemiddelde woningwaarde op €504.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zwolseweg 234 en wat betekent dat?

Zwolseweg 234 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-10-23. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.94 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zwolseweg 234?

Zwolseweg 234 heeft 10 kamers waarvan 8 slaapkamers. Er zijn 12 badkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Hommelbrink?

De wijk Hommelbrink in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €504.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hommelbrink?

Vanuit Zwolseweg 234 in Hommelbrink bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 2.8 km.