Eengezinswoning, vrijstaande woning Stargardlaan 24 Apeldoorn

Stargardlaan 24, 7315 GS Apeldoorn

172 m² Bouwjaar 1983 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Stargardlaan 24 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Apeldoorn, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 172 m², een perceel van 419 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €481.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
172 m²
Perceeloppervlakte
419 m²
Inhoud
668 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€610.000 tot €710.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Stargardlaan 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stargardlaan 24

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
163.56 kWh/m²
Primaire fossiele energie
240 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.7 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (126.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten
Tuin type
Achtertuin, tuin rondom, voortuin en zijtuin

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

1340 Inwoners
590 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
589 Woningvoorraad
€481.000 Gem. woningwaarde Het Loo
90% Koopwoningen
3.027 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Stargardlaan 24

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Stargardlaan 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Stargardlaan 24?

De prijsindicatie voor Stargardlaan 24 ligt rond €610.000 tot €710.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Loo is €481.000. Dat komt neer op circa €2.797 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stargardlaan 24 zich tot de wijk Het Loo?

Stargardlaan 24 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 172 m² in de wijk Het Loo. De buurt telt 589 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.027 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stargardlaan 24?

Stargardlaan 24 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Het Loo, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Stargardlaan 24 vergeleken met de buurt?

Stargardlaan 24 heeft 172 m² woonoppervlakte en 668 m³ inhoud. Het perceel is 419 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Het Loo ligt de gemiddelde woningwaarde op €481.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stargardlaan 24 en wat betekent dat?

Stargardlaan 24 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-10-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.7 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stargardlaan 24?

Stargardlaan 24 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 126 m².

Hoe is de woningmarkt in Het Loo?

De wijk Het Loo in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 1.340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €481.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Loo?

Vanuit Stargardlaan 24 in Het Loo bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 2.2 km.