Eengezinswoning, vrijstaande woning Koningstraat 70 Apeldoorn

Koningstraat 70, 7315 HX Apeldoorn

153 m² Bouwjaar 1881 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Koningstraat 70 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Apeldoorn, gebouwd in 1881. De woning heeft een woonoppervlakte van 153 m², een perceel van 474 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €481.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1881
Woonoppervlakte
153 m²
Perceeloppervlakte
474 m²
Inhoud
632 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€490.000 tot €590.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Koningstraat 70

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koningstraat 70

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
180.38 kWh/m²
Primaire fossiele energie
242.77 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.47 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, grotendeels dubbelglas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (239.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garage
Parkeerplaats en vrijstaande houten garage
Garagecapaciteit
4 auto(s)

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

1340 Inwoners
590 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
589 Woningvoorraad
€481.000 Gem. woningwaarde Het Loo
90% Koopwoningen
3.027 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Koningstraat 70

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Koningstraat 70

Wat is de geschatte woningwaarde van Koningstraat 70?

De prijsindicatie voor Koningstraat 70 ligt rond €490.000 tot €590.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Loo is €481.000. Dat komt neer op circa €3.144 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koningstraat 70 zich tot de wijk Het Loo?

Koningstraat 70 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 153 m² in de wijk Het Loo. De buurt telt 589 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.027 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koningstraat 70?

Koningstraat 70 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Het Loo, gebouwd in 1881 (145 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Koningstraat 70 vergeleken met de buurt?

Koningstraat 70 heeft 153 m² woonoppervlakte en 632 m³ inhoud. Het perceel is 474 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Het Loo ligt de gemiddelde woningwaarde op €481.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koningstraat 70 en wat betekent dat?

Koningstraat 70 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-04-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.47 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koningstraat 70?

Koningstraat 70 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. De tuin is 239 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Het Loo?

De wijk Het Loo in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 1.340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €481.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Loo?

Vanuit Koningstraat 70 in Het Loo bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 2.2 km.