Streetview Groenewoud 9 Apeldoorn

Groenewoud 9, 7311 NC Apeldoorn

204 m² Bouwjaar 2017 Label A

Groenewoud 9 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 204 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €358.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
204 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Groenewoud 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Groenewoud 9

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.25
CO₂-emissie
1555.5 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2975 Inwoners
1555 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1508 Woningvoorraad
€358.000 Gem. woningwaarde Brinkhorst
63% Koopwoningen
5.155 Inwoners per km²

Locatie van Groenewoud 9

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Groenewoud 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Groenewoud 9?

De gemiddelde woningwaarde in Brinkhorst is €358.000. Dat komt neer op circa €1.755 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Groenewoud 9 zich tot de wijk Brinkhorst?

Groenewoud 9 is een woonhuis van 204 m² in de wijk Brinkhorst. De buurt telt 1.508 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.155 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Groenewoud 9?

Groenewoud 9 is een woonhuis in Brinkhorst, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Groenewoud 9 vergeleken met de buurt?

Groenewoud 9 heeft 204 m² woonoppervlakte. In Brinkhorst ligt de gemiddelde woningwaarde op €358.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Groenewoud 9 en wat betekent dat?

Groenewoud 9 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-02-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1555.5 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Brinkhorst?

De wijk Brinkhorst in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.975 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €358.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Brinkhorst?

Vanuit Groenewoud 9 in Brinkhorst bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Brinkhorst?

Zorg en onderwijs in de buurt van Groenewoud 9: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.6 km.