2-onder-1-kapwoning Prinses Beatrixlaan 126 Apeldoorn

Prinses Beatrixlaan 126, 7312 AA Apeldoorn

175 m² Bouwjaar 2025 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Prinses Beatrixlaan 126 is een 2-onder-1-kapwoning in Apeldoorn, gebouwd in 2025. De woning heeft een woonoppervlakte van 175 m², een perceel van 236 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €384.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Nieuwbouw
Bouwjaar
2025
Woonoppervlakte
175 m²
Perceeloppervlakte
236 m²
Inhoud
475 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€675.000 tot €775.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Prinses Beatrixlaan 126

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinses Beatrixlaan 126

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp

Tuin
Ja (71.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

4610 Inwoners
2205 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2236 Woningvoorraad
€384.000 Gem. woningwaarde Driehuizen
65% Koopwoningen
4.643 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prinses Beatrixlaan 126

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Prinses Beatrixlaan 126

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinses Beatrixlaan 126?

De prijsindicatie voor Prinses Beatrixlaan 126 ligt rond €675.000 tot €775.000. De gemiddelde woningwaarde in Driehuizen is €384.000. Dat komt neer op circa €2.194 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinses Beatrixlaan 126 zich tot de wijk Driehuizen?

Prinses Beatrixlaan 126 is een 2-onder-1-kapwoning van 175 m² in de wijk Driehuizen. De buurt telt 2.236 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.643 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinses Beatrixlaan 126?

Prinses Beatrixlaan 126 is een 2-onder-1-kapwoning in Driehuizen, gebouwd in 2025 (1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Prinses Beatrixlaan 126 vergeleken met de buurt?

Prinses Beatrixlaan 126 heeft 175 m² woonoppervlakte en 475 m³ inhoud. Het perceel is 236 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 44 m² per kamer. In Driehuizen ligt de gemiddelde woningwaarde op €384.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinses Beatrixlaan 126 en wat betekent dat?

Prinses Beatrixlaan 126 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Prinses Beatrixlaan 126?

Prinses Beatrixlaan 126 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 71 m².

Hoe is de woningmarkt in Driehuizen?

De wijk Driehuizen in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.610 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €384.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Driehuizen?

Vanuit Prinses Beatrixlaan 126 in Driehuizen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2.4 km.