Streetview Griftstraat 12 Apeldoorn

Griftstraat 12, 7311 MB Apeldoorn

197 m² Bouwjaar 1900 7 kamers 4 slaapkamers

Griftstraat 12 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 197 m², een perceel van 400 m² en 7 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €330.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
197 m²
Perceeloppervlakte
400 m²
Inhoud
590 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Griftstraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2045 Inwoners
1110 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1107 Woningvoorraad
€330.000 Gem. woningwaarde De Haven
56% Koopwoningen
6.479 Inwoners per km²

Locatie van Griftstraat 12

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Griftstraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Griftstraat 12?

De gemiddelde woningwaarde in De Haven is €330.000. Dat komt neer op circa €1.675 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Griftstraat 12 zich tot de wijk De Haven?

Griftstraat 12 is een woonhuis van 197 m² in de wijk De Haven. De buurt telt 1.107 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.479 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Griftstraat 12?

Griftstraat 12 is een woonhuis in De Haven, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Griftstraat 12 vergeleken met de buurt?

Griftstraat 12 heeft 197 m² woonoppervlakte en 590 m³ inhoud. Het perceel is 400 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In De Haven ligt de gemiddelde woningwaarde op €330.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de indeling van Griftstraat 12?

Griftstraat 12 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Haven?

De wijk De Haven in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €330.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Haven?

Vanuit Griftstraat 12 in De Haven bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 3.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Haven?

Zorg en onderwijs in de buurt van Griftstraat 12: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij De Haven?