Bovenwoning (dubbel bovenhuis) Pythagorasstraat 22 2 Amsterdam

Pythagorasstraat 22 2, 1098 GC Amsterdam

124 m² Bouwjaar 1928 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Pythagorasstraat 22 2 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Amsterdam, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €821.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
124 m²
Inhoud
430 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€835.000 tot €1.085.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Pythagorasstraat 22 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pythagorasstraat 22 2

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
147.31 kWh/m²
Primaire fossiele energie
148.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
5.1%
CO₂-emissie
27.08 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en vloerisolatie

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2650 Inwoners
1325 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1284 Woningvoorraad
€821.000 Gem. woningwaarde Linnaeusparkbuurt
45% Koopwoningen
15.421 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pythagorasstraat 22 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Pythagorasstraat 22 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Pythagorasstraat 22 2?

De prijsindicatie voor Pythagorasstraat 22 2 ligt rond €835.000 tot €1.085.000. De gemiddelde woningwaarde in Linnaeusparkbuurt is €821.000. Dat komt neer op circa €6.621 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pythagorasstraat 22 2 zich tot de wijk Linnaeusparkbuurt?

Pythagorasstraat 22 2 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) van 124 m² in de wijk Linnaeusparkbuurt. De buurt telt 1.284 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.421 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pythagorasstraat 22 2?

Pythagorasstraat 22 2 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Linnaeusparkbuurt, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Pythagorasstraat 22 2 vergeleken met de buurt?

Pythagorasstraat 22 2 heeft 124 m² woonoppervlakte en 430 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Linnaeusparkbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €821.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pythagorasstraat 22 2 en wat betekent dat?

Pythagorasstraat 22 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-06-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.08 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pythagorasstraat 22 2?

Pythagorasstraat 22 2 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Linnaeusparkbuurt?

De wijk Linnaeusparkbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €821.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Linnaeusparkbuurt?