Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1901
- Woonoppervlakte
- 160 m²
- Inhoud
- 416 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €15.000
Linnaeusparkweg 98 2 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1901. De woning heeft een woonoppervlakte van 160 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €821.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Linnaeusparkweg 98 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
2.6 kmHigh-quality 5-bedroom family home available with a private roof terrace and amazing view over the city!
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Linnaeusparkweg 98 2 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Linnaeusparkbuurt is €821.000. Dat komt neer op circa €5.131 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLinnaeusparkweg 98 2 is een bovenwoning van 160 m² in de wijk Linnaeusparkbuurt. De buurt telt 1.284 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.421 inwoners per km².
Linnaeusparkweg 98 2 is een bovenwoning in Linnaeusparkbuurt, gebouwd in 1901 (125 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Linnaeusparkweg 98 2 heeft 160 m² woonoppervlakte en 416 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Linnaeusparkbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €821.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Linnaeusparkweg 98 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Linnaeusparkweg 98 2 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Linnaeusparkbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €821.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Linnaeusparkweg 98 2 in Linnaeusparkbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.2 km.