Bovenwoning (appartement) Linnaeusparkweg 52 A3 Amsterdam

Linnaeusparkweg 52 A3, 1098 ED Amsterdam

122 m² Bouwjaar 1940 6 kamers 5 slaapkamers Label G

Linnaeusparkweg 52 A3 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1940. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €821.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1940
Woonoppervlakte
122 m²
Inhoud
405 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€785.000 tot €885.000
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Linnaeusparkweg 52 A3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Linnaeusparkweg 52 A3

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2650 Inwoners
1325 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1284 Woningvoorraad
€821.000 Gem. woningwaarde Linnaeusparkbuurt
45% Koopwoningen
15.421 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Linnaeusparkweg 52 A3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Linnaeusparkweg 52 A3

Wat is de geschatte woningwaarde van Linnaeusparkweg 52 A3?

De prijsindicatie voor Linnaeusparkweg 52 A3 ligt rond €785.000 tot €885.000. De gemiddelde woningwaarde in Linnaeusparkbuurt is €821.000. Dat komt neer op circa €6.730 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Linnaeusparkweg 52 A3 zich tot de wijk Linnaeusparkbuurt?

Linnaeusparkweg 52 A3 is een bovenwoning (appartement) van 122 m² in de wijk Linnaeusparkbuurt. De buurt telt 1.284 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.421 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Linnaeusparkweg 52 A3?

Linnaeusparkweg 52 A3 is een bovenwoning (appartement) in Linnaeusparkbuurt, gebouwd in 1940 (86 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Linnaeusparkweg 52 A3 vergeleken met de buurt?

Linnaeusparkweg 52 A3 heeft 122 m² woonoppervlakte en 405 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Linnaeusparkbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €821.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Linnaeusparkweg 52 A3 en wat betekent dat?

Linnaeusparkweg 52 A3 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Linnaeusparkweg 52 A3?

Linnaeusparkweg 52 A3 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Linnaeusparkbuurt?

De wijk Linnaeusparkbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €821.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Linnaeusparkbuurt?