Benedenwoning (appartement) Oogststraat 72 Amsterdam

Oogststraat 72, 1097 ZW Amsterdam

37 m² Bouwjaar 1924 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Oogststraat 72 is een benedenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 37 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €452.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1924
Woonoppervlakte
37 m²
Inhoud
134 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€265.000 tot €315.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Oogststraat 72

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oogststraat 72

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
103.37 kWh/m²
Primaire fossiele energie
199.3 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.51 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3075 Inwoners
1860 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1954 Woningvoorraad
€452.000 Gem. woningwaarde Betondorp
18% Koopwoningen
7.018 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oogststraat 72

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Oogststraat 72

Wat is de geschatte woningwaarde van Oogststraat 72?

De prijsindicatie voor Oogststraat 72 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Betondorp is €452.000. Dat komt neer op circa €12.216 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oogststraat 72 zich tot de wijk Betondorp?

Oogststraat 72 is een benedenwoning (appartement) van 37 m² in de wijk Betondorp. De buurt telt 1.954 woningen. Daarvan is 18% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.018 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oogststraat 72?

Oogststraat 72 is een benedenwoning (appartement) in Betondorp, gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oogststraat 72 vergeleken met de buurt?

Oogststraat 72 heeft 37 m² woonoppervlakte en 134 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Betondorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €452.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oogststraat 72 en wat betekent dat?

Oogststraat 72 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-08-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.51 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oogststraat 72?

Oogststraat 72 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Betondorp?

De wijk Betondorp in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €452.000, 18% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Betondorp?

Vanuit Oogststraat 72 in Betondorp bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 0.8 km.