Streetview Ploegstraat 187 Amsterdam

Ploegstraat 187, 1097 WE Amsterdam

48 m² Bouwjaar 1925 2 kamers Label B

Ploegstraat 187 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 48 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €452.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
48 m²
Inhoud
165 m³
Kamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Ploegstraat 187

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ploegstraat 187

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3075 Inwoners
1860 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1954 Woningvoorraad
€452.000 Gem. woningwaarde Betondorp
18% Koopwoningen
7.018 Inwoners per km²

Locatie van Ploegstraat 187

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Ploegstraat 187

Wat is de geschatte woningwaarde van Ploegstraat 187?

De prijsindicatie voor Ploegstraat 187 ligt rond €165.000 tot €190.000. De gemiddelde woningwaarde in Betondorp is €452.000. Dat komt neer op circa €9.417 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ploegstraat 187 zich tot de wijk Betondorp?

Ploegstraat 187 is een appartement van 48 m² in de wijk Betondorp. De buurt telt 1.954 woningen. Daarvan is 18% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.018 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ploegstraat 187?

Ploegstraat 187 is een appartement in Betondorp, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Ploegstraat 187 vergeleken met de buurt?

Ploegstraat 187 heeft 48 m² woonoppervlakte en 165 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Betondorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €452.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ploegstraat 187 en wat betekent dat?

Ploegstraat 187 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Ploegstraat 187?

Ploegstraat 187 heeft 2 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Betondorp?

De wijk Betondorp in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €452.000, 18% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Betondorp?

Vanuit Ploegstraat 187 in Betondorp bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Betondorp?