Streetview Sparrenweg 29 Amsterdam

Sparrenweg 29, 1091 HP Amsterdam

66 m² Bouwjaar 1994

Sparrenweg 29 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 66 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €510.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
66 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Sparrenweg 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3070 Inwoners
1805 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1799 Woningvoorraad
€510.000 Gem. woningwaarde Oosterparkbuurt-Zuidwest
21% Koopwoningen
25.185 Inwoners per km²

Locatie van Sparrenweg 29

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Sparrenweg 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Sparrenweg 29?

De gemiddelde woningwaarde in Oosterparkbuurt-Zuidwest is €510.000. Dat komt neer op circa €7.727 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sparrenweg 29 zich tot de wijk Oosterparkbuurt-Zuidwest?

Sparrenweg 29 is een appartement van 66 m² in de wijk Oosterparkbuurt-Zuidwest. De buurt telt 1.799 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25.185 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sparrenweg 29?

Sparrenweg 29 is een appartement in Oosterparkbuurt-Zuidwest, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Sparrenweg 29 vergeleken met de buurt?

Sparrenweg 29 heeft 66 m² woonoppervlakte. In Oosterparkbuurt-Zuidwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €510.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Oosterparkbuurt-Zuidwest?

De wijk Oosterparkbuurt-Zuidwest in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.070 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €510.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oosterparkbuurt-Zuidwest?

Vanuit Sparrenweg 29 in Oosterparkbuurt-Zuidwest bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 3.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oosterparkbuurt-Zuidwest?

Zorg en onderwijs in de buurt van Sparrenweg 29: ziekenhuis op 0.7 km, apotheek op 0.2 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Oosterparkbuurt-Zuidwest?

Recreatie nabij Oosterparkbuurt-Zuidwest: restaurant (0.2 km), cafe (0.2 km).