Benedenwoning Pretoriusstraat 56 HA Amsterdam

Pretoriusstraat 56 HA, 1092 GJ Amsterdam

55 m² Bouwjaar 1914 3 kamers 1 slaapkamers Label E

Pretoriusstraat 56 HA is een benedenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1914. De woning heeft een woonoppervlakte van 55 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €545.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1914
Woonoppervlakte
55 m²
Inhoud
222 m³
Kamers
3
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€450.000 tot €500.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Pretoriusstraat 56 HA

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pretoriusstraat 56 HA

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
200.76 kWh/m²
Primaire fossiele energie
312.29 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
57.23 kg/m²

Tuin
Ja (33.0 m²)

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4905 Inwoners
2665 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2594 Woningvoorraad
€545.000 Gem. woningwaarde Transvaalbuurt-Oost
23% Koopwoningen
25.280 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pretoriusstraat 56 HA

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Pretoriusstraat 56 HA

Wat is de geschatte woningwaarde van Pretoriusstraat 56 HA?

De prijsindicatie voor Pretoriusstraat 56 HA ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Transvaalbuurt-Oost is €545.000. Dat komt neer op circa €9.909 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pretoriusstraat 56 HA zich tot de wijk Transvaalbuurt-Oost?

Pretoriusstraat 56 HA is een benedenwoning van 55 m² in de wijk Transvaalbuurt-Oost. De buurt telt 2.594 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25.280 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pretoriusstraat 56 HA?

Pretoriusstraat 56 HA is een benedenwoning in Transvaalbuurt-Oost, gebouwd in 1914 (112 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Pretoriusstraat 56 HA vergeleken met de buurt?

Pretoriusstraat 56 HA heeft 55 m² woonoppervlakte en 222 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Transvaalbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €545.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pretoriusstraat 56 HA en wat betekent dat?

Pretoriusstraat 56 HA heeft energielabel E. Geldig tot 2032-04-25. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 57.23 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pretoriusstraat 56 HA?

Pretoriusstraat 56 HA heeft 3 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 33 m².

Hoe is de woningmarkt in Transvaalbuurt-Oost?

De wijk Transvaalbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €545.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Transvaalbuurt-Oost?