Streetview Larikslaan 10 Amsterdam

Larikslaan 10, 1087 SC Amsterdam

208 m² Bouwjaar 2017 Label A+

Larikslaan 10 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 208 m² en een perceel van 371 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.675.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
208 m²
Perceeloppervlakte
371 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Larikslaan 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Larikslaan 10

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
101.4 kWh/m²
Primaire fossiele energie
62.76 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
40.9%
CO₂-emissie
18.51 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

6.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.2 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

6.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

9.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

330 Inwoners
95 Huishoudens
3.5 Gem. huishoudensgrootte
90 Woningvoorraad
€1.675.000 Gem. woningwaarde Rieteiland-Oost
98% Koopwoningen
3.147 Inwoners per km²

Locatie van Larikslaan 10

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Larikslaan 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Larikslaan 10?

De gemiddelde woningwaarde in Rieteiland-Oost is €1.675.000. Dat komt neer op circa €8.053 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Larikslaan 10 zich tot de wijk Rieteiland-Oost?

Larikslaan 10 is een woonhuis van 208 m² in de wijk Rieteiland-Oost. De buurt telt 90 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.147 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Larikslaan 10?

Larikslaan 10 is een woonhuis in Rieteiland-Oost, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Larikslaan 10 vergeleken met de buurt?

Larikslaan 10 heeft 208 m² woonoppervlakte. Het perceel is 371 m². In Rieteiland-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.675.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Larikslaan 10 en wat betekent dat?

Larikslaan 10 heeft energielabel A+. Geldig tot 2032-01-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.51 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Rieteiland-Oost?

De wijk Rieteiland-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 330 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.675.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rieteiland-Oost?

Vanuit Larikslaan 10 in Rieteiland-Oost bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 6.6 km, snelwegoprit op 3.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Rieteiland-Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Larikslaan 10: ziekenhuis op 8.2 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.2 km.