Villa, vrijstaande woning Violette Corneliushof 11 Amsterdam

Violette Corneliushof 11, 1087 HH Amsterdam

186 m² Bouwjaar 2017 7 kamers 5 slaapkamers Label A

Violette Corneliushof 11 is een villa, vrijstaande woning in Amsterdam, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 186 m², een perceel van 177 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €573.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
186 m²
Perceeloppervlakte
177 m²
Inhoud
731 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€1.240.000 tot €1.490.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Violette Corneliushof 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Violette Corneliushof 11

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.48
CO₂-emissie
22.29 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dubbel glas en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (45.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

6.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

5.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

7.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

5900 Inwoners
2440 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
2324 Woningvoorraad
€573.000 Gem. woningwaarde Ed Pelsterparkbuurt
45% Koopwoningen
18.961 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Violette Corneliushof 11

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Violette Corneliushof 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Violette Corneliushof 11?

De prijsindicatie voor Violette Corneliushof 11 ligt rond €1.240.000 tot €1.490.000. De gemiddelde woningwaarde in Ed Pelsterparkbuurt is €573.000. Dat komt neer op circa €3.081 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Violette Corneliushof 11 zich tot de wijk Ed Pelsterparkbuurt?

Violette Corneliushof 11 is een villa, vrijstaande woning van 186 m² in de wijk Ed Pelsterparkbuurt. De buurt telt 2.324 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18.961 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Violette Corneliushof 11?

Violette Corneliushof 11 is een villa, vrijstaande woning in Ed Pelsterparkbuurt, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Violette Corneliushof 11 vergeleken met de buurt?

Violette Corneliushof 11 heeft 186 m² woonoppervlakte en 731 m³ inhoud. Het perceel is 177 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Ed Pelsterparkbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €573.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Violette Corneliushof 11 en wat betekent dat?

Violette Corneliushof 11 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-09-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.29 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Violette Corneliushof 11?

Violette Corneliushof 11 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 45 m².

Hoe is de woningmarkt in Ed Pelsterparkbuurt?

De wijk Ed Pelsterparkbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €573.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ed Pelsterparkbuurt?