Woningdetails
- Type
- Portiekflat
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1960
- Woonoppervlakte
- 86 m²
- Inhoud
- 285 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
Van Nijenrodeweg 7 is een portiekflat in Amsterdam, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 86 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €519.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Van Nijenrodeweg 7
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
0.2 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
3.7 kmLuxuriously renovated, spacious apartment Modern and luxuriously renovated PVC floors New hanging toilet Bathroom with bath and separate…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Van Nijenrodeweg 7 ligt rond €185.000 tot €235.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitenveldert-Zuidoost is €519.000. Dat komt neer op circa €6.035 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVan Nijenrodeweg 7 is een portiekflat van 86 m² in de wijk Buitenveldert-Zuidoost. De buurt telt 2.206 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.688 inwoners per km².
Van Nijenrodeweg 7 is een portiekflat in Buitenveldert-Zuidoost, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Van Nijenrodeweg 7 heeft 86 m² woonoppervlakte en 285 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Buitenveldert-Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €519.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Van Nijenrodeweg 7 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-11-27. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 30.46 kg/jaar.
Van Nijenrodeweg 7 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Buitenveldert-Zuidoost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.065 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €519.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Van Nijenrodeweg 7 in Buitenveldert-Zuidoost bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.4 km.