Bovenwoning (appartement) Van Boshuizenstraat 65 Amsterdam

Van Boshuizenstraat 65, 1083 AR Amsterdam

68 m² Bouwjaar 1962 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Van Boshuizenstraat 65 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 68 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €519.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
68 m²
Inhoud
231 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€455.000 tot €505.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Van Boshuizenstraat 65

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Boshuizenstraat 65

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
136.82 kWh/m²
Primaire fossiele energie
245.53 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.64 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4065 Inwoners
2280 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2206 Woningvoorraad
€519.000 Gem. woningwaarde Buitenveldert-Zuidoost
39% Koopwoningen
6.688 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Boshuizenstraat 65

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Van Boshuizenstraat 65

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Boshuizenstraat 65?

De prijsindicatie voor Van Boshuizenstraat 65 ligt rond €455.000 tot €505.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitenveldert-Zuidoost is €519.000. Dat komt neer op circa €7.632 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Boshuizenstraat 65 zich tot de wijk Buitenveldert-Zuidoost?

Van Boshuizenstraat 65 is een bovenwoning (appartement) van 68 m² in de wijk Buitenveldert-Zuidoost. De buurt telt 2.206 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.688 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Boshuizenstraat 65?

Van Boshuizenstraat 65 is een bovenwoning (appartement) in Buitenveldert-Zuidoost, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Van Boshuizenstraat 65 vergeleken met de buurt?

Van Boshuizenstraat 65 heeft 68 m² woonoppervlakte en 231 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Buitenveldert-Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €519.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Boshuizenstraat 65 en wat betekent dat?

Van Boshuizenstraat 65 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-04-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 48.64 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Boshuizenstraat 65?

Van Boshuizenstraat 65 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Buitenveldert-Zuidoost?

De wijk Buitenveldert-Zuidoost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.065 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €519.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitenveldert-Zuidoost?