Streetview Schokkerspad 18 Amsterdam

Schokkerspad 18, 1081 KR Amsterdam

187 m² Bouwjaar 1999

Schokkerspad 18 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 187 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €935.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
187 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Schokkerspad 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1030 Inwoners
540 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
510 Woningvoorraad
€935.000 Gem. woningwaarde Buitenveldert-West-Midden
52% Koopwoningen
4.266 Inwoners per km²

Locatie van Schokkerspad 18

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Schokkerspad 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Schokkerspad 18?

De prijsindicatie voor Schokkerspad 18 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitenveldert-West-Midden is €935.000. Dat komt neer op circa €5.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schokkerspad 18 zich tot de wijk Buitenveldert-West-Midden?

Schokkerspad 18 is een appartement van 187 m² in de wijk Buitenveldert-West-Midden. De buurt telt 510 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.266 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schokkerspad 18?

Schokkerspad 18 is een appartement in Buitenveldert-West-Midden, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Schokkerspad 18 vergeleken met de buurt?

Schokkerspad 18 heeft 187 m² woonoppervlakte. In Buitenveldert-West-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €935.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Buitenveldert-West-Midden?

De wijk Buitenveldert-West-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.030 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €935.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitenveldert-West-Midden?

Vanuit Schokkerspad 18 in Buitenveldert-West-Midden bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitenveldert-West-Midden?

Zorg en onderwijs in de buurt van Schokkerspad 18: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Buitenveldert-West-Midden?

Recreatie nabij Buitenveldert-West-Midden: restaurant (0.4 km), cafe (0.5 km).