Bovenwoning Schokkerspad 23 Amsterdam

Schokkerspad 23, 1081 KR Amsterdam

200 m² Bouwjaar 1999 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Schokkerspad 23 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €935.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
200 m²
Inhoud
500 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Ligging
Aan bosrand, aan rustige weg, aan water en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Schokkerspad 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schokkerspad 23

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
83.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
119.09 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
22.12 kg/m²

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1030 Inwoners
540 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
510 Woningvoorraad
€935.000 Gem. woningwaarde Buitenveldert-West-Midden
52% Koopwoningen
4.266 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schokkerspad 23

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Schokkerspad 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Schokkerspad 23?

De prijsindicatie voor Schokkerspad 23 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitenveldert-West-Midden is €935.000. Dat komt neer op circa €4.675 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schokkerspad 23 zich tot de wijk Buitenveldert-West-Midden?

Schokkerspad 23 is een bovenwoning van 200 m² in de wijk Buitenveldert-West-Midden. De buurt telt 510 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.266 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schokkerspad 23?

Schokkerspad 23 is een bovenwoning in Buitenveldert-West-Midden, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Schokkerspad 23 vergeleken met de buurt?

Schokkerspad 23 heeft 200 m² woonoppervlakte en 500 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Buitenveldert-West-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €935.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schokkerspad 23 en wat betekent dat?

Schokkerspad 23 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-02-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.12 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schokkerspad 23?

Schokkerspad 23 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Buitenveldert-West-Midden?

De wijk Buitenveldert-West-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.030 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €935.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitenveldert-West-Midden?

Vanuit Schokkerspad 23 in Buitenveldert-West-Midden bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1 km.