Bovenwoning (appartement) Schipbeekstraat 9 2 Amsterdam

Schipbeekstraat 9 2, 1078 BK Amsterdam

50 m² Bouwjaar 1926 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Schipbeekstraat 9 2 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 50 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €501.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
50 m²
Inhoud
161 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€450.000 tot €500.000
Laatst bekende transactie
Periode 2016 tot 2019
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Schipbeekstraat 9 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schipbeekstraat 9 2

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
146.89 kWh/m²
Primaire fossiele energie
251.85 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.75 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2340 Inwoners
1535 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1476 Woningvoorraad
€501.000 Gem. woningwaarde IJselbuurt-West
16% Koopwoningen
18.949 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schipbeekstraat 9 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Schipbeekstraat 9 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Schipbeekstraat 9 2?

De prijsindicatie voor Schipbeekstraat 9 2 ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in IJselbuurt-West is €501.000. Dat komt neer op circa €10.020 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schipbeekstraat 9 2 zich tot de wijk IJselbuurt-West?

Schipbeekstraat 9 2 is een bovenwoning (appartement) van 50 m² in de wijk IJselbuurt-West. De buurt telt 1.476 woningen. Daarvan is 16% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18.949 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schipbeekstraat 9 2?

Schipbeekstraat 9 2 is een bovenwoning (appartement) in IJselbuurt-West, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Schipbeekstraat 9 2 vergeleken met de buurt?

Schipbeekstraat 9 2 heeft 50 m² woonoppervlakte en 161 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In IJselbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €501.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schipbeekstraat 9 2 en wat betekent dat?

Schipbeekstraat 9 2 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-02-28. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.75 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schipbeekstraat 9 2?

Schipbeekstraat 9 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in IJselbuurt-West?

De wijk IJselbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €501.000, 16% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij IJselbuurt-West?