Benedenwoning Stadionkade 68 H Amsterdam

Stadionkade 68 H, 1077 VR Amsterdam

104 m² Bouwjaar 1931 4 kamers 2 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Stadionkade 68 H is een benedenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 104 m² en 4 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €980.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
104 m²
Inhoud
432 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Laatst bekende transactie
Periode 2018 tot 2021
Ligging
Aan rustige weg en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Stadionkade 68 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stadionkade 68 H

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2620 Inwoners
1320 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1265 Woningvoorraad
€980.000 Gem. woningwaarde Minervabuurt-Zuid
47% Koopwoningen
16.984 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Stadionkade 68 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Stadionkade 68 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Stadionkade 68 H?

De prijsindicatie voor Stadionkade 68 H ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Minervabuurt-Zuid is €980.000. Dat komt neer op circa €9.423 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stadionkade 68 H zich tot de wijk Minervabuurt-Zuid?

Stadionkade 68 H is een benedenwoning van 104 m² in de wijk Minervabuurt-Zuid. De buurt telt 1.265 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.984 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stadionkade 68 H?

Stadionkade 68 H is een benedenwoning in Minervabuurt-Zuid, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Stadionkade 68 H vergeleken met de buurt?

Stadionkade 68 H heeft 104 m² woonoppervlakte en 432 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Minervabuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €980.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stadionkade 68 H en wat betekent dat?

Stadionkade 68 H heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Stadionkade 68 H?

Stadionkade 68 H heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Minervabuurt-Zuid?

De wijk Minervabuurt-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €980.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Minervabuurt-Zuid?

Vanuit Stadionkade 68 H in Minervabuurt-Zuid bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.9 km.