Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1957
- Woonoppervlakte
- 85 m²
- Inhoud
- 240 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Badkamers
- 1
Stadionweg 164 4 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 85 m² en 3 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.181.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Stadionweg 164 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
1.8 kmBright and spacious 2 bedroom apartment of 85m2 on the 4th floor with elevator!
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Minervabuurt-Midden is €1.181.000. Dat komt neer op circa €13.894 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenStadionweg 164 4 is een bovenwoning van 85 m² in de wijk Minervabuurt-Midden. De buurt telt 1.118 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.677 inwoners per km².
Stadionweg 164 4 is een bovenwoning in Minervabuurt-Midden, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Stadionweg 164 4 heeft 85 m² woonoppervlakte en 240 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Minervabuurt-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.181.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Stadionweg 164 4 heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Stadionweg 164 4 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Minervabuurt-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.181.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Stadionweg 164 4 in Minervabuurt-Midden bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Stadionweg 164 4: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.4 km.