Streetview Stadionweg 37 2 Amsterdam

Stadionweg 37 2, 1077 RW Amsterdam

103 m² Bouwjaar 1930 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Stadionweg 37 2 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €2.236.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
103 m²
Inhoud
369 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Stadionweg 37 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stadionweg 37 2

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

800 Inwoners
315 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
329 Woningvoorraad
€2.236.000 Gem. woningwaarde Diepenbrockbuurt
68% Koopwoningen
4.136 Inwoners per km²

Locatie van Stadionweg 37 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Stadionweg 37 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Stadionweg 37 2?

De gemiddelde woningwaarde in Diepenbrockbuurt is €2.236.000. Dat komt neer op circa €21.709 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stadionweg 37 2 zich tot de wijk Diepenbrockbuurt?

Stadionweg 37 2 is een appartement van 103 m² in de wijk Diepenbrockbuurt. De buurt telt 329 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.136 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stadionweg 37 2?

Stadionweg 37 2 is een appartement in Diepenbrockbuurt, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Stadionweg 37 2 vergeleken met de buurt?

Stadionweg 37 2 heeft 103 m² woonoppervlakte en 369 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Diepenbrockbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €2.236.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stadionweg 37 2 en wat betekent dat?

Stadionweg 37 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-11-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stadionweg 37 2?

Stadionweg 37 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Diepenbrockbuurt?

De wijk Diepenbrockbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 800 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €2.236.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Diepenbrockbuurt?

Vanuit Stadionweg 37 2 in Diepenbrockbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.