Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1930
- Woonoppervlakte
- 105 m²
Beethovenstraat 38 2 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.341.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Beethovenstraat 38 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.8 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
1.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Minervabuurt-Noord is €1.341.000. Dat komt neer op circa €12.771 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBeethovenstraat 38 2 is een appartement van 105 m² in de wijk Minervabuurt-Noord. De buurt telt 620 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.075 inwoners per km².
Beethovenstraat 38 2 is een appartement in Minervabuurt-Noord, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Beethovenstraat 38 2 heeft 105 m² woonoppervlakte. In Minervabuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.341.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Beethovenstraat 38 2 heeft energielabel E. Geldig tot 2026-05-23. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Minervabuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.341.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Beethovenstraat 38 2 in Minervabuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Beethovenstraat 38 2: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.3 km.