Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1928
- Woonoppervlakte
- 193 m²
- Inhoud
- 671 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 5
- Indicatie vraagprijs
- €1.380.000 tot €1.630.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2023 tot 2027
Leonardostraat 6 1 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 193 m² en 8 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.341.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Leonardostraat 6 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.8 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
1.7 kmWonen op één van de mooiste locaties van Amsterdam Oud-Zuid, in een karakteristieke gezinswoning van maar liefst 193 m² woonoppervlakte verdeeld over…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Leonardostraat 6 1 ligt rond €1.380.000 tot €1.630.000. De gemiddelde woningwaarde in Minervabuurt-Noord is €1.341.000. Dat komt neer op circa €6.948 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLeonardostraat 6 1 is een bovenwoning van 193 m² in de wijk Minervabuurt-Noord. De buurt telt 620 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.075 inwoners per km².
Leonardostraat 6 1 is een bovenwoning in Minervabuurt-Noord, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Leonardostraat 6 1 heeft 193 m² woonoppervlakte en 671 m³ inhoud. Met 8 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Minervabuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.341.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Leonardostraat 6 1 heeft energielabel E. Geldig tot 2027-11-17. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Leonardostraat 6 1 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk Minervabuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.341.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Leonardostraat 6 1 in Minervabuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.1 km.