Woningdetails
- Type
- Benedenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1931
- Woonoppervlakte
- 164 m²
- Inhoud
- 617 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
- Indicatie vraagprijs
- €1.805.000 tot €2.055.000
- Daktype
- Plat dak
- Ligging
- Aan rustige weg
Stadionweg 208 is een benedenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.181.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Stadionweg 208
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
1.8 kmStadionweg 208 HS Uitzonderlijk luxe en ruim gelijkvloers wonen in het hart van Amsterdam-Zuid.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Stadionweg 208 ligt rond €1.805.000 tot €2.055.000. De gemiddelde woningwaarde in Minervabuurt-Midden is €1.181.000. Dat komt neer op circa €7.201 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenStadionweg 208 is een benedenwoning van 164 m² in de wijk Minervabuurt-Midden. De buurt telt 1.118 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.677 inwoners per km².
Stadionweg 208 is een benedenwoning in Minervabuurt-Midden, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Stadionweg 208 heeft 164 m² woonoppervlakte en 617 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Minervabuurt-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.181.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Stadionweg 208 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-05-08. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.15 kg/jaar.
Stadionweg 208 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 66 m².
De wijk Minervabuurt-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.181.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Stadionweg 208 in Minervabuurt-Midden bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2 km.