Woningdetails
- Type
- Portiekwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1930
- Woonoppervlakte
- 54 m²
- Inhoud
- 180 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €410.000 tot €460.000
- Ligging
- Aan drukke weg en in woonwijk
Herculesstraat 130 3 is een portiekwoning in Amsterdam, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 54 m² en 2 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €434.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Herculesstraat 130 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.2 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
1.8 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
2.6 kmU HEEFT EEN OBJECTCODE NODIG ALS U ONS BELT. DE CODE IS: 8 5 0 4 1 Dit appartement appartement op de bovenste etage, gebouwd in de jaren '30, ligt in…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Herculesstraat 130 3 ligt rond €410.000 tot €460.000. De gemiddelde woningwaarde in Marathonbuurt-West is €434.000. Dat komt neer op circa €8.037 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHerculesstraat 130 3 is een portiekwoning van 54 m² in de wijk Marathonbuurt-West. De buurt telt 1.524 woningen. Daarvan is 15% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.068 inwoners per km².
Herculesstraat 130 3 is een portiekwoning in Marathonbuurt-West, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Herculesstraat 130 3 heeft 54 m² woonoppervlakte en 180 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Marathonbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €434.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Herculesstraat 130 3 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-06-20. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 69.15 kg/jaar.
Herculesstraat 130 3 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk Marathonbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €434.000, 15% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Herculesstraat 130 3 in Marathonbuurt-West bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.2 km.