Bovenwoning Herculesstraat 32 A Amsterdam

Herculesstraat 32 A, 1076 SM Amsterdam

65 m² Bouwjaar 1931 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Herculesstraat 32 A is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 65 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €558.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
65 m²
Inhoud
200 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Laatst bekende transactie
Periode 2018 tot 2021

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Herculesstraat 32 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Herculesstraat 32 A

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1460 Inwoners
890 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
876 Woningvoorraad
€558.000 Gem. woningwaarde Marathonbuurt-Oost
12% Koopwoningen
9.768 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Herculesstraat 32 A

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Herculesstraat 32 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Herculesstraat 32 A?

De prijsindicatie voor Herculesstraat 32 A ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in Marathonbuurt-Oost is €558.000. Dat komt neer op circa €8.585 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Herculesstraat 32 A zich tot de wijk Marathonbuurt-Oost?

Herculesstraat 32 A is een bovenwoning van 65 m² in de wijk Marathonbuurt-Oost. De buurt telt 876 woningen. Daarvan is 12% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.768 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Herculesstraat 32 A?

Herculesstraat 32 A is een bovenwoning in Marathonbuurt-Oost, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Herculesstraat 32 A vergeleken met de buurt?

Herculesstraat 32 A heeft 65 m² woonoppervlakte en 200 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Marathonbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €558.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Herculesstraat 32 A en wat betekent dat?

Herculesstraat 32 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Herculesstraat 32 A?

Herculesstraat 32 A heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Marathonbuurt-Oost?

De wijk Marathonbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.460 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €558.000, 12% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Marathonbuurt-Oost?

Vanuit Herculesstraat 32 A in Marathonbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.4 km.