Bovenwoning (appartement) Stadionweg 310 2 Amsterdam

Stadionweg 310 2, 1076 PK Amsterdam

53 m² Bouwjaar 1930 3 kamers 1 slaapkamers Label C

Stadionweg 310 2 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 53 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €434.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
53 m²
Inhoud
176 m³
Kamers
3
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€440.000 tot €490.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Stadionweg 310 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stadionweg 310 2

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
174.04 kWh/m²
Primaire fossiele energie
248.46 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.71 kg/m²

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2370 Inwoners
1525 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1524 Woningvoorraad
€434.000 Gem. woningwaarde Marathonbuurt-West
15% Koopwoningen
20.068 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Stadionweg 310 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Stadionweg 310 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Stadionweg 310 2?

De prijsindicatie voor Stadionweg 310 2 ligt rond €440.000 tot €490.000. De gemiddelde woningwaarde in Marathonbuurt-West is €434.000. Dat komt neer op circa €8.189 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stadionweg 310 2 zich tot de wijk Marathonbuurt-West?

Stadionweg 310 2 is een bovenwoning (appartement) van 53 m² in de wijk Marathonbuurt-West. De buurt telt 1.524 woningen. Daarvan is 15% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.068 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stadionweg 310 2?

Stadionweg 310 2 is een bovenwoning (appartement) in Marathonbuurt-West, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Stadionweg 310 2 vergeleken met de buurt?

Stadionweg 310 2 heeft 53 m² woonoppervlakte en 176 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Marathonbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €434.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stadionweg 310 2 en wat betekent dat?

Stadionweg 310 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-04-24. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.71 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stadionweg 310 2?

Stadionweg 310 2 heeft 3 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Marathonbuurt-West?

De wijk Marathonbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €434.000, 15% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Marathonbuurt-West?