Bovenwoning (appartement) Agamemnonstraat 16 1 Amsterdam

Agamemnonstraat 16 1, 1076 LT Amsterdam

75 m² Bouwjaar 1906 3 kamers 2 slaapkamers Label G

Agamemnonstraat 16 1 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 75 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €592.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
75 m²
Inhoud
268 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€510.000 tot €610.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Agamemnonstraat 16 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Agamemnonstraat 16 1

Energielabel

Energieklasse
G
Energie-index
3.29
CO₂-emissie
6572.29 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4155 Inwoners
2405 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2334 Woningvoorraad
€592.000 Gem. woningwaarde Van Tuyllbuurt
26% Koopwoningen
20.827 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Agamemnonstraat 16 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Agamemnonstraat 16 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Agamemnonstraat 16 1?

De prijsindicatie voor Agamemnonstraat 16 1 ligt rond €510.000 tot €610.000. De gemiddelde woningwaarde in Van Tuyllbuurt is €592.000. Dat komt neer op circa €7.893 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Agamemnonstraat 16 1 zich tot de wijk Van Tuyllbuurt?

Agamemnonstraat 16 1 is een bovenwoning (appartement) van 75 m² in de wijk Van Tuyllbuurt. De buurt telt 2.334 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.827 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Agamemnonstraat 16 1?

Agamemnonstraat 16 1 is een bovenwoning (appartement) in Van Tuyllbuurt, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Agamemnonstraat 16 1 vergeleken met de buurt?

Agamemnonstraat 16 1 heeft 75 m² woonoppervlakte en 268 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Van Tuyllbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €592.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Agamemnonstraat 16 1 en wat betekent dat?

Agamemnonstraat 16 1 heeft energielabel G. Geldig tot 2026-11-23. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 6572.29 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Agamemnonstraat 16 1?

Agamemnonstraat 16 1 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Van Tuyllbuurt?

De wijk Van Tuyllbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €592.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Van Tuyllbuurt?