Streetview Hestiastraat 75 3 Amsterdam

Hestiastraat 75 3, 1076 DK Amsterdam

154 m² Bouwjaar 1928 Label C

Hestiastraat 75 3 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €729.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
154 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Hestiastraat 75 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hestiastraat 75 3

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.23
CO₂-emissie
5396.65 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2365 Inwoners
1190 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1200 Woningvoorraad
€729.000 Gem. woningwaarde Olympisch Stadion e.o.
9% Koopwoningen
11.308 Inwoners per km²

Locatie van Hestiastraat 75 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Hestiastraat 75 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Hestiastraat 75 3?

De gemiddelde woningwaarde in Olympisch Stadion e.o. is €729.000. Dat komt neer op circa €4.734 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hestiastraat 75 3 zich tot de wijk Olympisch Stadion e.o.?

Hestiastraat 75 3 is een appartement van 154 m² in de wijk Olympisch Stadion e.o.. De buurt telt 1.200 woningen. Daarvan is 9% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.308 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hestiastraat 75 3?

Hestiastraat 75 3 is een appartement in Olympisch Stadion e.o., gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hestiastraat 75 3 vergeleken met de buurt?

Hestiastraat 75 3 heeft 154 m² woonoppervlakte. In Olympisch Stadion e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €729.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hestiastraat 75 3 en wat betekent dat?

Hestiastraat 75 3 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-06-27. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 5396.65 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Olympisch Stadion e.o.?

De wijk Olympisch Stadion e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.365 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €729.000, 9% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Olympisch Stadion e.o.?

Vanuit Hestiastraat 75 3 in Olympisch Stadion e.o. bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 0.9 km.