Bovenwoning Amstelveenseweg 147 2 Amsterdam

Amstelveenseweg 147 2, 1075 VZ Amsterdam

60 m² Bouwjaar 1905 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Amstelveenseweg 147 2 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 60 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.012.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
60 m²
Inhoud
178 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Ligging
Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Amstelveenseweg 147 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Amstelveenseweg 147 2

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
97.92 kWh/m²
Primaire fossiele energie
153.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.05 kg/m²

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2615 Inwoners
1275 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1265 Woningvoorraad
€1.012.000 Gem. woningwaarde Valeriusbuurt-West
45% Koopwoningen
19.243 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Amstelveenseweg 147 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Amstelveenseweg 147 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Amstelveenseweg 147 2?

De prijsindicatie voor Amstelveenseweg 147 2 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Valeriusbuurt-West is €1.012.000. Dat komt neer op circa €16.867 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Amstelveenseweg 147 2 zich tot de wijk Valeriusbuurt-West?

Amstelveenseweg 147 2 is een bovenwoning van 60 m² in de wijk Valeriusbuurt-West. De buurt telt 1.265 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.243 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Amstelveenseweg 147 2?

Amstelveenseweg 147 2 is een bovenwoning in Valeriusbuurt-West, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Amstelveenseweg 147 2 vergeleken met de buurt?

Amstelveenseweg 147 2 heeft 60 m² woonoppervlakte en 178 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Valeriusbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.012.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Amstelveenseweg 147 2 en wat betekent dat?

Amstelveenseweg 147 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-07-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.05 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Amstelveenseweg 147 2?

Amstelveenseweg 147 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Valeriusbuurt-West?

De wijk Valeriusbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.012.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Valeriusbuurt-West?