Bovenwoning Okeghemstraat 32 2 Amsterdam

Okeghemstraat 32 2, 1075 PP Amsterdam

82 m² Bouwjaar 1925 4 kamers 2 slaapkamers Label C

Okeghemstraat 32 2 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.012.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
82 m²
Inhoud
266 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€690.000 tot €790.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Okeghemstraat 32 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Okeghemstraat 32 2

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
151.39 kWh/m²
Primaire fossiele energie
231.09 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.41 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2615 Inwoners
1275 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1265 Woningvoorraad
€1.012.000 Gem. woningwaarde Valeriusbuurt-West
45% Koopwoningen
19.243 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Okeghemstraat 32 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Okeghemstraat 32 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Okeghemstraat 32 2?

De prijsindicatie voor Okeghemstraat 32 2 ligt rond €690.000 tot €790.000. De gemiddelde woningwaarde in Valeriusbuurt-West is €1.012.000. Dat komt neer op circa €12.341 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Okeghemstraat 32 2 zich tot de wijk Valeriusbuurt-West?

Okeghemstraat 32 2 is een bovenwoning van 82 m² in de wijk Valeriusbuurt-West. De buurt telt 1.265 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.243 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Okeghemstraat 32 2?

Okeghemstraat 32 2 is een bovenwoning in Valeriusbuurt-West, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Okeghemstraat 32 2 vergeleken met de buurt?

Okeghemstraat 32 2 heeft 82 m² woonoppervlakte en 266 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Valeriusbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.012.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Okeghemstraat 32 2 en wat betekent dat?

Okeghemstraat 32 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-08-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.41 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Okeghemstraat 32 2?

Okeghemstraat 32 2 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Valeriusbuurt-West?

De wijk Valeriusbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.012.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Valeriusbuurt-West?