Bovenwoning Des Présstraat 2 Amsterdam

Des Présstraat 2, 1075 NX Amsterdam

92 m² Bouwjaar 1914 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Des Présstraat 2 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1914. De woning heeft een woonoppervlakte van 92 m², een perceel van 108 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.012.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1914
Woonoppervlakte
92 m²
Perceeloppervlakte
108 m²
Inhoud
357 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€835.000 tot €935.000
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Des Présstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Des Présstraat 2

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
164.69 kWh/m²
Primaire fossiele energie
227.48 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.66 kg/m²

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2615 Inwoners
1275 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1265 Woningvoorraad
€1.012.000 Gem. woningwaarde Valeriusbuurt-West
45% Koopwoningen
19.243 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Des Présstraat 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Des Présstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Des Présstraat 2?

De prijsindicatie voor Des Présstraat 2 ligt rond €835.000 tot €935.000. De gemiddelde woningwaarde in Valeriusbuurt-West is €1.012.000. Dat komt neer op circa €11.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Des Présstraat 2 zich tot de wijk Valeriusbuurt-West?

Des Présstraat 2 is een bovenwoning van 92 m² in de wijk Valeriusbuurt-West. De buurt telt 1.265 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.243 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Des Présstraat 2?

Des Présstraat 2 is een bovenwoning in Valeriusbuurt-West, gebouwd in 1914 (112 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Des Présstraat 2 vergeleken met de buurt?

Des Présstraat 2 heeft 92 m² woonoppervlakte en 357 m³ inhoud. Het perceel is 108 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Valeriusbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.012.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Des Présstraat 2 en wat betekent dat?

Des Présstraat 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-01-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.66 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Des Présstraat 2?

Des Présstraat 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Valeriusbuurt-West?

De wijk Valeriusbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.012.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Valeriusbuurt-West?

Vanuit Des Présstraat 2 in Valeriusbuurt-West bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.8 km.