Bovenwoning Valeriusstraat 179 2 Amsterdam

Valeriusstraat 179 2, 1075 EW Amsterdam

200 m² Bouwjaar 1914 5 kamers 4 slaapkamers Label UNKNOWN

Valeriusstraat 179 2 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1914. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m² en 5 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.012.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1914
Woonoppervlakte
200 m²
Inhoud
200 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Ligging
in_center, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Valeriusstraat 179 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Valeriusstraat 179 2

Energielabel

Energieklasse
UNKNOWN

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2615 Inwoners
1275 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1265 Woningvoorraad
€1.012.000 Gem. woningwaarde Valeriusbuurt-West
45% Koopwoningen
19.243 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Valeriusstraat 179 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Valeriusstraat 179 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Valeriusstraat 179 2?

De gemiddelde woningwaarde in Valeriusbuurt-West is €1.012.000. Dat komt neer op circa €5.060 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Valeriusstraat 179 2 zich tot de wijk Valeriusbuurt-West?

Valeriusstraat 179 2 is een bovenwoning van 200 m² in de wijk Valeriusbuurt-West. De buurt telt 1.265 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.243 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Valeriusstraat 179 2?

Valeriusstraat 179 2 is een bovenwoning in Valeriusbuurt-West, gebouwd in 1914 (112 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Valeriusstraat 179 2 vergeleken met de buurt?

Valeriusstraat 179 2 heeft 200 m² woonoppervlakte en 200 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Valeriusbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.012.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Valeriusstraat 179 2 en wat betekent dat?

Valeriusstraat 179 2 heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Valeriusstraat 179 2?

Valeriusstraat 179 2 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Valeriusbuurt-West?

De wijk Valeriusbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.012.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Valeriusbuurt-West?

Vanuit Valeriusstraat 179 2 in Valeriusbuurt-West bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.8 km.