Bovenwoning Tolstraat 138 2R Amsterdam

Tolstraat 138 2R, 1074 VM Amsterdam

38 m² Bouwjaar 1889 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Tolstraat 138 2R is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1889. De woning heeft een woonoppervlakte van 38 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €520.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1889
Woonoppervlakte
38 m²
Inhoud
124 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€335.000 tot €385.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Tolstraat 138 2R

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tolstraat 138 2R

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.45
CO₂-emissie
1827.45 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3065 Inwoners
1790 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1684 Woningvoorraad
€520.000 Gem. woningwaarde Diamantbuurt
16% Koopwoningen
22.230 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tolstraat 138 2R

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Tolstraat 138 2R

Wat is de geschatte woningwaarde van Tolstraat 138 2R?

De prijsindicatie voor Tolstraat 138 2R ligt rond €335.000 tot €385.000. De gemiddelde woningwaarde in Diamantbuurt is €520.000. Dat komt neer op circa €13.684 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tolstraat 138 2R zich tot de wijk Diamantbuurt?

Tolstraat 138 2R is een bovenwoning van 38 m² in de wijk Diamantbuurt. De buurt telt 1.684 woningen. Daarvan is 16% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.230 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tolstraat 138 2R?

Tolstraat 138 2R is een bovenwoning in Diamantbuurt, gebouwd in 1889 (137 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Tolstraat 138 2R vergeleken met de buurt?

Tolstraat 138 2R heeft 38 m² woonoppervlakte en 124 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Diamantbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €520.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tolstraat 138 2R en wat betekent dat?

Tolstraat 138 2R heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 1827.45 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tolstraat 138 2R?

Tolstraat 138 2R heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Diamantbuurt?

De wijk Diamantbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.065 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €520.000, 16% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Diamantbuurt?

Vanuit Tolstraat 138 2R in Diamantbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.3 km.