woonhuis Hemonylaan 21 A Amsterdam

Hemonylaan 21 A, 1074 BJ Amsterdam

80 m² Bouwjaar 1885 Label UNKNOWN

Hemonylaan 21 A is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1885. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m². Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €657.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1885
Woonoppervlakte
80 m²
Inhoud
2240 m³
Indicatie vraagprijs
€890.000 tot €1.140.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Hemonylaan 21 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hemonylaan 21 A

Energielabel

Energieklasse
UNKNOWN

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2625 Inwoners
1650 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1538 Woningvoorraad
€657.000 Gem. woningwaarde Hemonybuurt
30% Koopwoningen
22.415 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hemonylaan 21 A

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Hemonylaan 21 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Hemonylaan 21 A?

De prijsindicatie voor Hemonylaan 21 A ligt rond €890.000 tot €1.140.000. De gemiddelde woningwaarde in Hemonybuurt is €657.000. Dat komt neer op circa €8.212 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hemonylaan 21 A zich tot de wijk Hemonybuurt?

Hemonylaan 21 A is een woonhuis van 80 m² in de wijk Hemonybuurt. De buurt telt 1.538 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.415 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hemonylaan 21 A?

Hemonylaan 21 A is een woonhuis in Hemonybuurt, gebouwd in 1885 (141 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hemonylaan 21 A vergeleken met de buurt?

Hemonylaan 21 A heeft 80 m² woonoppervlakte en 2240 m³ inhoud. In Hemonybuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €657.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hemonylaan 21 A en wat betekent dat?

Hemonylaan 21 A heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de woningmarkt in Hemonybuurt?

De wijk Hemonybuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €657.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hemonybuurt?

Vanuit Hemonylaan 21 A in Hemonybuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hemonybuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Hemonylaan 21 A: ziekenhuis op 1.5 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.