Vrijstaande woning Nieuwe Keizersgracht 568 Amsterdam

Nieuwe Keizersgracht 568, 1018 VG Amsterdam

59 m² Bouwjaar 1905 2 kamers 1 slaapkamers Label D

Nieuwe Keizersgracht 568 is een vrijstaande woning in Amsterdam, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 59 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €634.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
59 m²
Inhoud
59 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Ligging
on_navigable_waterway, in_center, in_residential_district, open_position, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Keizersgracht 568

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwe Keizersgracht 568

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
192.7 kWh/m²
Primaire fossiele energie
282.02 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
51.81 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

0.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3060 Inwoners
2030 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1830 Woningvoorraad
€634.000 Gem. woningwaarde Weesperbuurt
30% Koopwoningen
14.443 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nieuwe Keizersgracht 568

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Nieuwe Keizersgracht 568

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwe Keizersgracht 568?

De gemiddelde woningwaarde in Weesperbuurt is €634.000. Dat komt neer op circa €10.746 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwe Keizersgracht 568 zich tot de wijk Weesperbuurt?

Nieuwe Keizersgracht 568 is een vrijstaande woning van 59 m² in de wijk Weesperbuurt. De buurt telt 1.830 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.443 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwe Keizersgracht 568?

Nieuwe Keizersgracht 568 is een vrijstaande woning in Weesperbuurt, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nieuwe Keizersgracht 568 vergeleken met de buurt?

Nieuwe Keizersgracht 568 heeft 59 m² woonoppervlakte en 59 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Weesperbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €634.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwe Keizersgracht 568 en wat betekent dat?

Nieuwe Keizersgracht 568 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-11-05. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 51.81 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nieuwe Keizersgracht 568?

Nieuwe Keizersgracht 568 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Weesperbuurt?

De wijk Weesperbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €634.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Weesperbuurt?

Vanuit Nieuwe Keizersgracht 568 in Weesperbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 4.1 km.