Streetview Avercampstraat 29 Amsterdam

Avercampstraat 29, 1072 RA Amsterdam

44 m² Bouwjaar 1986 2 kamers 1 slaapkamers Label D

Avercampstraat 29 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 44 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €525.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
44 m²
Inhoud
110 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Avercampstraat 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Avercampstraat 29

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
171.6 kWh/m²
Primaire fossiele energie
286.95 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
52.83 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2385 Inwoners
1450 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1421 Woningvoorraad
€525.000 Gem. woningwaarde Lizzy Ansinghbuurt
24% Koopwoningen
19.289 Inwoners per km²

Locatie van Avercampstraat 29

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Avercampstraat 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Avercampstraat 29?

De prijsindicatie voor Avercampstraat 29 ligt rond €150.000 tot €175.000. De gemiddelde woningwaarde in Lizzy Ansinghbuurt is €525.000. Dat komt neer op circa €11.932 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Avercampstraat 29 zich tot de wijk Lizzy Ansinghbuurt?

Avercampstraat 29 is een appartement van 44 m² in de wijk Lizzy Ansinghbuurt. De buurt telt 1.421 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.289 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Avercampstraat 29?

Avercampstraat 29 is een appartement in Lizzy Ansinghbuurt, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Avercampstraat 29 vergeleken met de buurt?

Avercampstraat 29 heeft 44 m² woonoppervlakte en 110 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Lizzy Ansinghbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €525.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Avercampstraat 29 en wat betekent dat?

Avercampstraat 29 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-12-16. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.83 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Avercampstraat 29?

Avercampstraat 29 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Lizzy Ansinghbuurt?

De wijk Lizzy Ansinghbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €525.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lizzy Ansinghbuurt?

Vanuit Avercampstraat 29 in Lizzy Ansinghbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.8 km.