Streetview Avercampstraat 27 Amsterdam

Avercampstraat 27, 1072 RA Amsterdam

37 m² Bouwjaar 1986 2 kamers Label E

Avercampstraat 27 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 37 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €525.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
37 m²
Inhoud
122 m³
Kamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Avercampstraat 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Avercampstraat 27

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
226.77 kWh/m²
Primaire fossiele energie
325.95 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
59.7 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2385 Inwoners
1450 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1421 Woningvoorraad
€525.000 Gem. woningwaarde Lizzy Ansinghbuurt
24% Koopwoningen
19.289 Inwoners per km²

Locatie van Avercampstraat 27

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Avercampstraat 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Avercampstraat 27?

De prijsindicatie voor Avercampstraat 27 ligt rond €160.000 tot €185.000. De gemiddelde woningwaarde in Lizzy Ansinghbuurt is €525.000. Dat komt neer op circa €14.189 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Avercampstraat 27 zich tot de wijk Lizzy Ansinghbuurt?

Avercampstraat 27 is een appartement van 37 m² in de wijk Lizzy Ansinghbuurt. De buurt telt 1.421 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.289 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Avercampstraat 27?

Avercampstraat 27 is een appartement in Lizzy Ansinghbuurt, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Avercampstraat 27 vergeleken met de buurt?

Avercampstraat 27 heeft 37 m² woonoppervlakte en 122 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Lizzy Ansinghbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €525.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Avercampstraat 27 en wat betekent dat?

Avercampstraat 27 heeft energielabel E. Geldig tot 2031-08-12. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 59.7 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Avercampstraat 27?

Avercampstraat 27 heeft 2 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Lizzy Ansinghbuurt?

De wijk Lizzy Ansinghbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €525.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lizzy Ansinghbuurt?

Vanuit Avercampstraat 27 in Lizzy Ansinghbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.8 km.