Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1900
- Woonoppervlakte
- 277 m²
- Perceeloppervlakte
- 119 m²
- Inhoud
- 1093 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 5
Van Breestraat 18 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 277 m², een perceel van 119 m² en 8 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.369.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Van Breestraat 18
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
1.4 kmDe prijsindicatie voor Van Breestraat 18 ligt rond €2.130.000 tot €2.380.000. De gemiddelde woningwaarde in Concertgebouwbuurt is €1.369.000. Dat komt neer op circa €4.942 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVan Breestraat 18 is een woonhuis van 277 m² in de wijk Concertgebouwbuurt. De buurt telt 1.031 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.129 inwoners per km².
Van Breestraat 18 is een woonhuis in Concertgebouwbuurt, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Van Breestraat 18 heeft 277 m² woonoppervlakte en 1093 m³ inhoud. Het perceel is 119 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Concertgebouwbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.369.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Van Breestraat 18 heeft energielabel G. Geldig tot 2028-03-28. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Van Breestraat 18 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Concertgebouwbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.369.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Van Breestraat 18 in Concertgebouwbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 2.9 km.