Herenhuis, tussenwoning De Lairessestraat 77 Amsterdam

De Lairessestraat 77, 1071 NV Amsterdam

296 m² Bouwjaar 1917 9 kamers 5 slaapkamers Label E

De Lairessestraat 77 is een herenhuis, tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1917. De woning heeft een woonoppervlakte van 296 m², een perceel van 225 m² en 9 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.816.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1917
Woonoppervlakte
296 m²
Perceeloppervlakte
225 m²
Inhoud
1263 m³
Kamers
9
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€4.390.000 tot €4.640.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor De Lairessestraat 77

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Lairessestraat 77

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming

Tuin
Ja (87.0 m²)

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

765 Inwoners
375 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
349 Woningvoorraad
€1.816.000 Gem. woningwaarde Banpleinbuurt
55% Koopwoningen
7.464 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Lairessestraat 77

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over De Lairessestraat 77

Wat is de geschatte woningwaarde van De Lairessestraat 77?

De prijsindicatie voor De Lairessestraat 77 ligt rond €4.390.000 tot €4.640.000. De gemiddelde woningwaarde in Banpleinbuurt is €1.816.000. Dat komt neer op circa €6.135 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Lairessestraat 77 zich tot de wijk Banpleinbuurt?

De Lairessestraat 77 is een herenhuis, tussenwoning van 296 m² in de wijk Banpleinbuurt. De buurt telt 349 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.464 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Lairessestraat 77?

De Lairessestraat 77 is een herenhuis, tussenwoning in Banpleinbuurt, gebouwd in 1917 (109 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is De Lairessestraat 77 vergeleken met de buurt?

De Lairessestraat 77 heeft 296 m² woonoppervlakte en 1263 m³ inhoud. Het perceel is 225 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Banpleinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.816.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Lairessestraat 77 en wat betekent dat?

De Lairessestraat 77 heeft energielabel E. Geldig tot 2028-05-30. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Lairessestraat 77?

De Lairessestraat 77 heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 87 m².

Hoe is de woningmarkt in Banpleinbuurt?

De wijk Banpleinbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.816.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Banpleinbuurt?