Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1976
- Woonoppervlakte
- 72 m²
- Perceeloppervlakte
- 800 m²
Osdorperweg 688 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 72 m² en een perceel van 800 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €743.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Osdorperweg 688
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
1.7 kmHuisarts
1.7 kmTreinstation
3.3 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
1.3 kmMiddelbare school
3.1 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
5.6 kmRestaurant
1.4 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
4.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Osdorper Bovenpolder is €743.000. Dat komt neer op circa €10.319 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOsdorperweg 688 is een woonhuis van 72 m² in de wijk Osdorper Bovenpolder. De buurt telt 283 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 315 inwoners per km².
Osdorperweg 688 is een woonhuis in Osdorper Bovenpolder, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Osdorperweg 688 heeft 72 m² woonoppervlakte. Het perceel is 800 m². In Osdorper Bovenpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €743.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Osdorperweg 688 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-11-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Osdorper Bovenpolder in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €743.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Osdorperweg 688 in Osdorper Bovenpolder bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Osdorperweg 688: ziekenhuis op 5.6 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 3.1 km.