Streetview Osdorperweg 595 Amsterdam

Osdorperweg 595, 1067 SV Amsterdam

80 m² Bouwjaar 1943 2 kamers 1 slaapkamers Label F

Osdorperweg 595 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1943. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m², een perceel van 218 m² en 2 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €743.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1943
Woonoppervlakte
80 m²
Perceeloppervlakte
218 m²
Inhoud
300 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Osdorperweg 595

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Osdorperweg 595

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
265.32 kWh/m²
Primaire fossiele energie
357.75 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
65.5 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.6 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

760 Inwoners
355 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
283 Woningvoorraad
€743.000 Gem. woningwaarde Osdorper Bovenpolder
70% Koopwoningen
315 Inwoners per km²

Locatie van Osdorperweg 595

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Osdorperweg 595

Wat is de geschatte woningwaarde van Osdorperweg 595?

De prijsindicatie voor Osdorperweg 595 ligt rond €200.000 tot €250.000. De gemiddelde woningwaarde in Osdorper Bovenpolder is €743.000. Dat komt neer op circa €9.288 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Osdorperweg 595 zich tot de wijk Osdorper Bovenpolder?

Osdorperweg 595 is een woonhuis van 80 m² in de wijk Osdorper Bovenpolder. De buurt telt 283 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 315 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Osdorperweg 595?

Osdorperweg 595 is een woonhuis in Osdorper Bovenpolder, gebouwd in 1943 (83 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Osdorperweg 595 vergeleken met de buurt?

Osdorperweg 595 heeft 80 m² woonoppervlakte en 300 m³ inhoud. Het perceel is 218 m². Met 2 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Osdorper Bovenpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €743.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Osdorperweg 595 en wat betekent dat?

Osdorperweg 595 heeft energielabel F. Geldig tot 2032-08-19. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 65.5 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Osdorperweg 595?

Osdorperweg 595 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Osdorper Bovenpolder?

De wijk Osdorper Bovenpolder in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €743.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Osdorper Bovenpolder?

Vanuit Osdorperweg 595 in Osdorper Bovenpolder bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2 km.