Streetview Osdorperweg 678 Amsterdam

Osdorperweg 678, 1067 SZ Amsterdam

147 m² Bouwjaar 1987 5 kamers Label C

Osdorperweg 678 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m², een perceel van 640 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €743.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
147 m²
Perceeloppervlakte
640 m²
Inhoud
581 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Osdorperweg 678

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Osdorperweg 678

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.6 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

760 Inwoners
355 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
283 Woningvoorraad
€743.000 Gem. woningwaarde Osdorper Bovenpolder
70% Koopwoningen
315 Inwoners per km²

Locatie van Osdorperweg 678

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Osdorperweg 678

Wat is de geschatte woningwaarde van Osdorperweg 678?

De prijsindicatie voor Osdorperweg 678 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Osdorper Bovenpolder is €743.000. Dat komt neer op circa €5.054 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Osdorperweg 678 zich tot de wijk Osdorper Bovenpolder?

Osdorperweg 678 is een woonhuis van 147 m² in de wijk Osdorper Bovenpolder. De buurt telt 283 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 315 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Osdorperweg 678?

Osdorperweg 678 is een woonhuis in Osdorper Bovenpolder, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Osdorperweg 678 vergeleken met de buurt?

Osdorperweg 678 heeft 147 m² woonoppervlakte en 581 m³ inhoud. Het perceel is 640 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Osdorper Bovenpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €743.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Osdorperweg 678 en wat betekent dat?

Osdorperweg 678 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Osdorperweg 678?

Osdorperweg 678 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Osdorper Bovenpolder?

De wijk Osdorper Bovenpolder in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €743.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Osdorper Bovenpolder?

Vanuit Osdorperweg 678 in Osdorper Bovenpolder bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2 km.