Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1985
- Woonoppervlakte
- 166 m²
- Perceeloppervlakte
- 835 m²
Osdorperweg 575 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m² en een perceel van 835 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €743.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Osdorperweg 575
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
1.7 kmHuisarts
1.7 kmTreinstation
3.3 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
1.3 kmMiddelbare school
3.1 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
5.6 kmRestaurant
1.4 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
4.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Osdorper Bovenpolder is €743.000. Dat komt neer op circa €4.476 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOsdorperweg 575 is een woonhuis van 166 m² in de wijk Osdorper Bovenpolder. De buurt telt 283 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 315 inwoners per km².
Osdorperweg 575 is een woonhuis in Osdorper Bovenpolder, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Osdorperweg 575 heeft 166 m² woonoppervlakte. Het perceel is 835 m². In Osdorper Bovenpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €743.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Osdorperweg 575 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-09-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.22 kg/jaar.
De wijk Osdorper Bovenpolder in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €743.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Osdorperweg 575 in Osdorper Bovenpolder bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Osdorperweg 575: ziekenhuis op 5.6 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 3.1 km.