Eengezinswoning, vrijstaande woning Osdorperweg 513 Amsterdam

Osdorperweg 513, 1067 SR Amsterdam

126 m² Bouwjaar 1966 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Osdorperweg 513 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Amsterdam, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m², een perceel van 995 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €743.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
126 m²
Perceeloppervlakte
995 m²
Inhoud
504 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€815.000 tot €915.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met overig
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Osdorperweg 513

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Osdorperweg 513

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
116.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
182.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.44 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Garage
Aangebouwde stenen garage en vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
4 auto(s)

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.6 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

760 Inwoners
355 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
283 Woningvoorraad
€743.000 Gem. woningwaarde Osdorper Bovenpolder
70% Koopwoningen
315 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Osdorperweg 513

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Osdorperweg 513

Wat is de geschatte woningwaarde van Osdorperweg 513?

De prijsindicatie voor Osdorperweg 513 ligt rond €815.000 tot €915.000. De gemiddelde woningwaarde in Osdorper Bovenpolder is €743.000. Dat komt neer op circa €5.897 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Osdorperweg 513 zich tot de wijk Osdorper Bovenpolder?

Osdorperweg 513 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 126 m² in de wijk Osdorper Bovenpolder. De buurt telt 283 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 315 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Osdorperweg 513?

Osdorperweg 513 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Osdorper Bovenpolder, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Osdorperweg 513 vergeleken met de buurt?

Osdorperweg 513 heeft 126 m² woonoppervlakte en 504 m³ inhoud. Het perceel is 995 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Osdorper Bovenpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €743.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Osdorperweg 513 en wat betekent dat?

Osdorperweg 513 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-09-17. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.44 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Osdorperweg 513?

Osdorperweg 513 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Osdorper Bovenpolder?

De wijk Osdorper Bovenpolder in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €743.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Osdorper Bovenpolder?